Identifikačné štítky

Úvod Identifikačné štítky

Identifikačné štítky

Každý psík by mal nosiť identifikačný štítok na obojku. Aj ten najposlušnejší psík sa môže stratiť či zabehnúť. Lysetka od veterinára alebo z miestneho úradu nepostačuje, neposkytuje totiž okamžitý kontakt na majiteľa. Preto by aj Váš psík mal nosiť štítok s menom, číslom či adresou, aby sa uľahčila jeho identifikácia v prípade straty. Môže mu to zachrániť život ! Okrem toho nádherný štítok pôsobí ako krásna ozdoba na obojku vášho miláčika ♥

Moderná technológia

Ponúkame štítky rezané unikátnou technológiou „vyrezávania“, čím sa životnosť a čitateľnosť textu stane takmer večnou. V prípade že je textu veľa alebo by ste ho chceli na štítku mať obojstranne, môžeme štítok nechať aj vygravírovať. Prípadne je možná kombinácia týchto dvoch techník.

Materiál štítku

Štítky sú vyrobené z chirurgickej ocele v leskom prevedení. Vekom nehrdzavejú, nemenia farbu, nefarbia srsť a nechytajú žiadnu patinu. Sú odolné voči vode a to i slanej. Hrúbka štítku je 1,2 mm (okrem štítku „tag“ ktorý má len 0,8 mm).

Tvary a text

Vybrať si môžete zo širokej ponuky tvarov. Rozmery tvarov sú navrhnuté tak, aby sedeli malým aj veľkým psíkom, avšak na želanie zákazníka je možne štítok zväčšiť či zmenšiť. Text môže obsahovať meno psíka, telefón a prípadne adresu. Pri štítku „labka“ sa zmestí len meno & telefón a naopak štítok „tag“ je vhodnejší aj pre viac textu.

Objednávka

Vyplnením objednávkového formuláru nám odošlete svoje želanie. My sa Vám ozveme a potvrdíme Vašu objednávku. V prípade nejasností spoločne skonzultujeme najlepšie riešenie. Ak objednávate viacero štítkov, vyplňte prosím pre každý štítok formulár zvlášť. Platba prebieha pri prevzatí tovaru na mieste. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať cez e-mail alebo Facebook. Po potvrdení objednávky štítok zadáme do výroby a informujeme Vás (e-mailom alebo sms) keď bude pre Vás pripravený na predajni. Ak si štítok nemôžete vyzdvihnúť osobne, zašleme Vám ho na dobierku.  Dodacia lehota štítkov je 3-14 dní.

 

Cena štítku je 12 €

Nakoľko sa jedná o personalizované štítky, platba je možná iba vopred formou vkladu na účet.

Cena poštovného pri platbe vopred na účet ak si objednáte iba štítky je 2,00 € (2.trieda)

Údaje k platbe Vám budú zaslané po prijatí objednávky a jej následnej kontrole v priebehu nasledujúcich hodín.

 

Ak máte záujem aj o iný tovar od nás, prosím vytvorte si samostatnú objednávku a štítky Vám budú zaslané k objednávke za sumu poštovného uvedenú v objednávke tovaru. V tomto prípade je však potrebné počítať s tým, že Vami objednaný tovar bude "čakať" na vyrobenie štítku, aby bola zásielka odoslaná spolu.

Dodacia lehota na štítky je 5 - 14 dní. Je to z dôvodu, že štítky odosielame do výroby v pravidelných intervaloch keď sa nám nazbiera viacero objednávok. O aktuálnej dobe dodania budete informovaní e-mailom.


Vzorkovník tvarov

HVIEZDA SRDCE LABKA KRUH
30 x 30 mm 30 x 35 mm 30 x 30 mm 30 x 30 mm
 
TVÁR TAG PSÍK KOSŤ
27 x 30 mm 45 x 25 mm 55 x 50 mm 36 x 25 mm

 

 

 

Objednávkový formulár na štítky:
Tvar štitku:
Technika:

znakov do konca.
Dodanie:

znakov do konca.
V prípade ak si želáte zaslať štítok POŠTOU, prosím vyplňte Vašu adresu:

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2017 - 2024 © havkoland.sk